تعمیرات محصولات دسکتاپ

تعمیرات محصولات دسکتاپ

تعمیرات تخصصی دسکتاپ های  Lenovo :

کمپانی Lenovo یکی از کمپانی های معروف در زمینه طراحی و تولید محصولات کلمپیوتری می باشد که بیشتر لپ تاپ های آن نیز شناخته شده است و همین طور تبلت های این شرکت.

محصولات شرکت Lenovo نیز رد رابطه با کیفیت مناسب بوده و حتی می توان گفت که توانسته رضایت کاربران خود را جلب نماید.یمی از دیگر دلایل اینکه lenovo گزینه خوبی برای خرید کامپیوتر است این موضوع است  که در صورتی که دستگاه ها دچار خرابی شوند می توان به راحتی در صورت نیاز قطعه مورد نظر را از شرکت های پشتیبانی زیر نظر خود lenovo تهیه کرد که این خود یکی از حسن هایی است که کاربران را آسوده خیال میکند زیرا اگر دستگاهی در زمان خرابی پشتیبانی خوبی نداشته باشد مسلما نمی تواند رضایت مندی کرابر خود را جلب نماید.مرکز تعمیرات Lenovo هم یکی از مراکز تعمیرات فوق تخصصی محصولات این کمپانی در ایران است که با دارا بودن ابزارهای کامل و کار گاه های مجهز تعمیراتی توانسته در پشتیبانی فنی کاربران Lenovo موفق عمل نماید.

خب همهن طور که گفته شد لنوو بیشتر با لپ تاپ هایش شناخته شده ولی باید در این جا خدمت شما عرض کنیم که این شرکت دارای محصولات موسوم کبه دسکتاپ نیز هست که همان کامپیوترهای رومیزی محسوب شده و در مدل ها و برای کارهای مختلفی طراحی و تولید شده است.ما  طبق روال این وب سایت در این جا نیز یکی از محصولات دسکتاپ را معرفی خواهیم کرد که شما هم با کلیت این نوع از دستگاه های Lenovov آشنا بوده باشید.

آشنایی با آیداسنتر وایlenovo-gamer-1۹۰۰

آیداسنتر وای ۹۰۰  یکی از سیستم های بسیار قوی و گیمیر Lenovo میباشد که از کیفیت بالایی برخوردا بوده و همان طور که از نامش پیداست جهت بازی و اجرای قدرتمند بازی ها طراحی و آماده شده است. این دستگاه بازی قابلیت ارتقاع نیز دارد که یکی از حسن های خوب آن محسوب می شوداین محصول دارای مادربرد ATX فول و منبع تغذیه ۱۰۰۰ واتی را در خوذ جای داده است.وای ۹۰۰ از دو کارت گرافیک قدرتمند پشتیبانی می کند که در صورت نیاز می توان به آن ها دسترسی داشت.

از آن جایی مه برای سیستم های کامپیوتری بحث خنک کردن و تهویه موضوعی جدی می باشد Lenovo این رو هم در نظر گرفته در این محصول و فضای کافی برای قرار دادن و ارتقاع سیستم خنک کننده را در آن تعبیه کرده است.

آشنایی با مدل وای lenovo-gamer-3۷۰۰

خب تا این جا درباره وای۹۰۰ بیشتر صحبت کردیم و حالا وای   ۷۰۰  – اگر بخواهیم خیلی کوتاه وای ۷۰۰ را معرفی کنیم باید گفت که تعادل بین عملکرد و قابلیت حمل را در نظر داشته است. این محصول از آخرین نسخه های پردازنده اینتل و IMD بهره می برد که در کنار کارت گرافیک قدرتمند مجزا قرار دارد.البته نسبت به وای ۹۰۰ کمی ضعیف تر است. ولی این دستگاه مجهز به  نمایشگر لمسی ۱۰ نقطه ای – ساب ووفر JBL و استفاده از دوربین ریل سنس ۳D اینتل مجهز است.

در مرکز تعمیرات Lenovo تمامی ایرادات این محصولاتمانند لپ تاپ ها – دسکتاپ ها نظیر آن هایی که در بالا معرفی گردید به راحتی عیب یابی و رفع عیب می گردند.هدف در این مرکز تعمیراتی رضایت مندی مشتریان است و این که با خیالی آسوده بتوانند مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایند.

می توانید با استفاده از شماره های  ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱  و   ۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹  با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

همچنین چهت مراجعه به از آدرس زیر استفاده نمایید :

تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱